Misyon-Vizyon

           

FİRMAMIZIN MİSYONU

Türk Kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün uluslar arası seviyede rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacı ile, kurumsallaşma ve markalaşma yönünde örnek teşkil edecek oluşumlarla mükemmelliği birlikte sağlamak, ülke ekonomisine ve gelişimine katkıda bulunmaktır. Bu misyonu yerine getirirken;

  • Temsilcisi olduğumuz firmalara olan yükümlülükler tam olarak yerine getirilmeli, ilişkiler sağlamlaştırılmalıdır. Bu dönemde istikrarın yakalanması temsilcisi olduğumuz firmaların AdaMavi’ ye olan güvenini olumlu yönde etkileyecektir. AdaMavi’ nin Türkiye’nin genel ekonomik durumunun bozuk olduğu dönemde sağlıklı bir yapı içinde büyüdüğü, taahhütlerini bu dönemde bile tam ve kusursuz yerine getirebildiği gösterilmelidir.
  • Çalışanlarımızın firmanın doğru yönetildiği, geleceğe emin adımlarla ilerlediği, gerek mesleki ve gerekse maddi anlamda geleceklerini AdaMavi’ de görmeleri gerektiği vurgulanmalıdır.
  • Pazardaki firmalara ekonomik krizin en yoğun olduğu günlerde bile güçlü bir AdaMavi olduğu imajı verilmeli, AdaMavi’ nin doğru yönetildiği, AdaMavi yle çalışmanın bir prestij kaynağı olduğu, AdaMavi’ nin bir kazanç kapısı olduğu vurgulanmalıdır.

FİRMAMIZIN VİZYONU


Ofis ve okul yaşamında hayatı kolaylaştırmak verimliliği arttırmak amacı ile ihtiyaç duyulan ürünlerin dağıtımını en uygun şartlarla tüketiciye ulaşmasını temin etmektir. Bunu gerçekleştirirken müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini temin edebilen büyük şirket olmaktır. Bunu başarabilmek için alınması gereken yol aşağıdaki gibi olmalıdır.

  • Mevcut temsilcilikler ile ilişkiler sağlam hukuki temellere oturtulmalıdır.
  • AdaMavi markalı ürünler, temsilcisi olduğumuz ürünlerle birlikte adım adım piyasaya sunulmalıdır.
  • Adamavi dağıtım ağını güçlendirmeli ve doğrudan kontrol edilebileceği mekanizmaları kurmalıdır.
  • AdaMavi, kırtasiye ve ofis malzemelerinde Türkiye’ de en büyük isim olabilmelidir. Sektörün ana tedarikçisi olmalıdır.
  • AdaMavi,’ nin Türkiye’ de doğrudan kontrol edebildiği dağıtım mekanizmalarını kurması tamamlandıktan ve AdaMavi markalı ürünler piyasaya oturduktan sonra doğrudan ya da dolaylı olarak dış dünyadaki yatırımcılarla temasa geçilmelidir.

Kurlar Alış Satış
Para Piyasası Dolar 5.910 5.920
Para Piyasası Euro 6.517 6.529

Sitemizin Yeni Ara Yüzünü Nasıl Buldunuz?