Blog

by

İnternetten Kendi İşimi Nasıl Kurarım?

Günümüz ülkemizde artık internet bağlantısı girmeyen ev kalmadı diyebiliriz. Mobil taşınabilir cihazlar ile internet kullanımı arttıkça arttı.

2020 Verilerine göre Türkiye de sosyal medyayı tam olarak 54 Milyon insan kullanıyor. Bu hızlı ivmeyi gören firmalar internet ( Sosyal Medya ) yatırımlarına başladı.

İnternette ki ticaretin çok büyük bir kısmı ürün satış ( E Ticaret ) olmaktadır.

E Ticaret satış modelinde, müşteri online mağazanızı ziyaret eder, ürünlerinizi sepete ekler, adres ve teslimat bilgilerini girer ve en son olarak ödemesini online olarak yapar. Sizde ödemesi yapılmış ürünü müşterinin ilettiği adresine kargolarsınız.

Peki E Ticarete nasıl başlayabiliriz dediğinizi duyar gibiyim. Bunun için bir E Ticaret Sistemi satın almanız gerekmektedir. Bu sistemi hazır olarak belli başlı yazılım firmalarından 5000 TL – 20.000 TL arasında satın alabilirsiniz.

Sistemi satın aldıktan sonra bir web tasarım uzmanı ile çalışmalı veya personel tutmalısınız. Websitenizin tüm ayarları hazır olduktan sonra kategori ve ürün yükleme gibi işlemleri halletmeniz gerekiyor. Binlerce ürününüz var ise bu işlem aylar sürmektedir.

E Ticaret sitenizdeki herşeyin hazır olduğunu varsayalımç Şimdi ise ürün satın almalısınız. Bunun içinde sermayeye ihtiyacınız olmaktadır. Özellikle rakiplerinizle rekabet edebilmeniz için yüklü toptan alımlar yapmanız gerekmektedir. Depo kiralamalı, paketleme elemanı ve kargo anlaşmaları yapmalısınız.

Bu kadar teferruattan sonra E Ticarete sıcak bakmadığınızı biliyoruz. Officemate olarak bu konuda sizlere mükemmel bir çözüm ürettik.

Officemate Online XML Bayilik paketleri ile sizde E Ticarete hemen başlayabilirsiniz.

Officemate bronz paket haricinde ki paket alan bayilerine A dan Z ye hazır, ( Tasarım, Entegrasyonlar, Ayarlamalar, Modüller, Ürünler, Kategoriler…) ve daha birçok teknik bilgi isteyen hizmeti biz size hazır edip teslim ediyoruz.

Müşteriniz online mağaza üzerinden siparişi verir, sizde bize iletirsiniz. Biz ürünü tedarik eder, paketleme işlemini yapar ve sizin adınıza müşterinize kargolarız. Kargo Firması ürünü müşterinize teslim eder. Böylelikle bayilerimiz operasyonel maliyetlerden kurtulur ve sadece satış ve pazarlamaya odaklanır.

Officemate Online xml Bayilik Paketleri hakkında bilgi ve destek için adamavi.com.tr den veya 05497380044 numaralı hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

by

Risksiz Stoksuz E Ticaret Nasıl Yapılır ?

E Ticaret satış modelinin her geçen gün popüleritesi artmaktadır. Pazar hacmi artmaya devam eden E Ticaret modeli için firmalar büyük yatırımlar yapmaya başladı. Peki bende girmek istiyorum yalnız elimde satacak ürünüm yok ve yüksek bütçeniz yok ise bu yazımız tam da size göredir.

Officemate online XML Dropshipping Bayilik

Dropshipping Stoksuz E Ticaret modeli ile sizde elinizde herhangi bir ürün veya stok bulundurmadan online olarak ürün satabilirsiniz. Ürünün tedarikçisi size bir xml dosyası verir. Bu xml dosyasını herhangi bir altyapıyı kullanan websitenize eklediğiniz de otomatik olarak tedarikçi de bulunan tüm ürünler, bütün verileri ile sizin websitenize aktarılmış olacaktır.

Ürünler websitenizde görüntülenmeye açık iken bir müşteri sipariş geçtiği zaman, siparişi tedarikçiye bildirirsiniz ve tedarikçi sizin adınıza ürünü müşteriye iletir.

Sizde böylelikle hem ürüne, hem paketlemeye, hem personele, hem de kargoya verilme gibi bir takım operasyonel maliyetlere takılmadan sadece satışa odaklanabilirsiniz.

Peki bu tedarikçiyi ben nasıl bulabilirim dediğinizi şimdiden duyar gibiyim. İşte tam burada devreye officemate Online xml bayilik paketleri girmektedir.

Officemate E Ticaret‘ in tüm operasyonel sorumluluğunu üstlenerek bayilerine en iyi hizmeti vermektedir. Ürün tedariğinden, paketleme ve kargolamasına kadar tüm işleri bayileri için yapmaktadır.

Officemate bayi adaylarına bronz, silver ve gold olmak üzere 3 farklı Online xml bayilik paketi sunmaktadır.

Bronz paket haricindeki tüm paketlerimizde ideasoft altyapısında A dan Z ye hazır E Ticaret siteleri bayilerimize tahsis edilmektedir.

Böylelikle bayilerimizin E Ticaret sitesi için ve kurulum için altyapı, teknik vasıflı personel ve zaman kaybı olmamaktadır.

Bayilerimiz böylelikle ürüne, tedariğine, paketleme, kargolama, personel maaşı, kira vs durumlara kafasını takmadan sadece satış ve pazarlamaya odaklanacaktır.

Büyük bir pastaya sahip E Ticaret satış modelinde sizde payınızı almak için hemen bizimle irtibata geçiniz.

E Posta: eticaret@officemate.com.tr

Telefon: +905497380044